Bystrému oku jistě neuniklo, že jako firma HUSTÁK CZ s.r.o., provozující půjčovnu obytňáků, patří k námi nabízeným službám i servis a opravy vozidel. Dlouhodobě se zaměřujeme na dodávková vozidla typu trojčata Citroen Jumper – Fiat Ducato – Peugeot Boxer či Ford Transit. Těchto vozů využívá i většina výrobců obytných vestaveb, nástaveb nebo celointegrovaných obytných vozidel. Jsme tedy schopni nabídnou kompletní služby a zkušený servis těchto, ale i dalších značek. Samozřejmostí je osobní přístup ke každému zákazníkovi a jeho domu na kolech. Protože si uvědomujeme, že předáním obyňáku do servisu nám tu necháváte i kousek svého soukromí.

Vedle běžné údržby jako jsou opravy brzdového systému, podvozku, odpružení, pneuservisu, servisu klimatizace, nabízíme i další služby. Především montáž příslušenství, markýzy, nosiče kol, couvací kamery, přídavné měchy a další.

Při provozu v zimním období určitě nejeden cestovatel ocení nezávislé topení. V našem servisu montujeme a servisujeme především značky Eberspächer a Webasto. Máme za sebou i několik montáží různých méně známých výrobců. V obytných vozech je využíván především systém Truma. V tuto chvíli jednáme o jeho zastoupení, abychom mohli naše nabyté zkušenosti doplnit podporou ze strany tohoto výrobce.

https://servis.hustak.cz/

https://www.svetkaravanu.cz/