Pro letošní sezonu jsme se rozhodli pro radikální obnovu vozového parku. Za dvě sezóny, které máme jako novopečená půjčovna obytných vozidel za sebou, jsme získali zkušenosti vlastní i různá doporučení a zpětnou vazbu od vás, našich cestovatelů.

V roce 2020 jsme zahájili naši činnost se třemi vozy a v roce 2021 jsme rozšířili nabídku o další tři vozy. Již od začátku jsme mimo obytňáky umožnovali ekonomičtější formu poznávání světa na vlastní pěst s karavanem Lord Ambassador.

Skladba vozidel i jejich vnitřních rozložení tak byla víceméně dílem náhody. Sami jsme nevěděli, co se nám bude nejvíce zamlouvat a o co budete mít zájem vy.

Karavan jsme z naší nabídky pro tuto chvíli vyřadili úplně a jednáme o pořízení karavanu menšího, lehčího, pro 4 osoby

Co se obytných vozidel týče tak naším cílem pro rok 2022 je kompletní přechod k německé značce Forster, patřící pod spolčenost Eura Mobil, která je pojmem ve světě luxusních obytných vozů.

Mimo přechodu na tuto značku sjednotíme naše vozy do dvou, respektive třech provedení. Nadále dodržíme dva vozy polointegrované, kdy se bavíme o modelu Forster FT 699 EB a čtyři vozy takzvané alkovny, konkrétně model Forster FA 699 HB. Třetím zmíněným provedením pro tuto sezónu bude obytná dodávka Forster FV 599 VB Livin´Up.

Nebojte se ale své rezervace objednávat na stávající vozidla na našich stránkách. Termíny dodání jednotlivých vozidel se dozvídáme na poslední chvíli, proto i do té doby držíme vozidla, která fyzicky máme, aby nedošlo k jejich výpadku a neohrozili jsme tak vaši dovolenou. Jediným „nemilým“ překvapením by tak pro vás o prázdninách mohlo být to, že vám bude přistaven nový, letošní model. O této situaci ale budete vždy předem informováni.