V minulých dnech jsme se rozrostli o dalšího sourozence. Jmenuje se Kvido. V rodném listě má napsáno Roller Team Kronos 277M a stojí na podvozku Ford Transit. Zkusili jsme zavítat do neznámých vod výrobce Roller Team a musím říct, že jsme zatím opravdu nadšení. V tuto chvíli se jedná o náš jediný sedmimístný obytňák, s přídavnou klimatizací v nástavbě, TV a opravdu prostorným interiérem. Už se moc těším až ho vyzkoušíte na vlastní kůži.

Zmíněných sedm míst je však třeba brát s rezervou. Všeobecně se dá říct, že v obytňácích, až na výjimky, vždy na plnohodnotných postelích spí 4 lidé a ostatní lůžka jsou nějakým způsobem skládací. Vyjma Miloslavy, která je pro šest lidí a naleznete v ní skutečně čtyři palandy a jedno jeden a půl lůžko. Kvido má klasické jeden a půl lůžko v alkovně a dvě palandy v prostoru garáže. Tím pádem přicházíte samozřejmě o velkou část nákladového prostoru, ale ten je bohatě vynahrazen prostorem obytným.

Sedm míst k jízdě tak ideálně využijete při cestě s malými dětmi, které mají své pohodlí dané dětskou sedačkou a na dovolených s babičkou a dědou, kterým nebude vadit, že už jejich kola nenaložíte. Z mého pohledu pro lepší využití vnitřního prostoru je i sprcha s pochozím roštem, který v běžném provozu slouží jako místo u umyvadla a sprcha tak většinu času, kdy není využívaná neubírá místo, o které tak může být větší jídelní část.

Prvním třem, od zveřejnění tohoto článku, kdo při rezervaci Kvida napíšou do rezervačního formuláře „Ahoj Kvido,…“ dáme za odměnu slevu 10% z celkové ceny za pronájem.

Tak hurá na to.